UFO / UAP / ET dikare çekên me yên nukleerî bigire! Gefek ewlehiyê an banga aşitiyê?

04. 07. 2021
4-emîn Konferansa Navneteweyî Sueneé Gerdûn

„Měli jsme tu případy, kdy urétra odpojili naše jaderné zbraně a znemožnili jejich akceschopnost,“ říká Luis Elizondo, bývalý ředitel programu Pentagon Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP).

Luis Elizondo, bývalý ředitel programu Pentagonu pro Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), v nedávném rozhovoru uvedl, že neidentifikované létající objekty UFO často způsobují nepoužitelnost Amerických jaderných zbraní.

Luis Elizondo, bývalý profesionální dezinformátor

Když Elizondo hovořil o UFO, oficiálně Pentagonem označovaných jako neidentifikované vzdušné fenomény (urétra), řekl pro Washington Post: „Měli jsme tu případy, kdy urétra odpojili naše jaderné zbraně a znemožnili jejich akceschopnost”.

„Myslím si, že někteří by možná řekli, že ať jsou cokoliv zač, jsou nejspíše mírumilovní,“ dodal v této souvislosti Elizondo. „Ale ve stejné souvislosti máme také k dispozici data, která naznačují, že v jiných zemích tyto objekty zasáhly do jejich jaderné technologie a ve skutečnosti je zaply, uvedly do pohotovosti k odpalu. To je něco, co je pro mne velmi znepokojivé.“, dodal.

Sueneé: V dobách Sovětského svazu ETV zaplo odpočet jaderných zbraní. Ten skončil jak v béčkovém scifi filmu na 00: 00: 01 a ETV zmizelo z radarů. V jiných případech, kdy lidé odpálili jaderné zbraně namířené do vesmíru, ET zasáhli a rakety včas zničili. Svědci těchto událostí vypověděli, že vždycky – ve všech případech s toho měli velmi intenzivní pocit (jako by hlas v hlavě říkal): Máme to pod kontrolou. Nehrajte si s jadernými zbraněmi. Můžete tím způsobit větší škody, než si dokážete vůbec představit.

Podle názoru Luise Elizonda je k dispozici dostatek důkazů potvrzující zájem UAP o americkou jadernou technologii, stejně tak jako zájem o schopnost se s ní naučit manipulovat.

Sueneé: Je dobré přitom mít na paměti, že civilizace, které dokáží cestovat napříč galaxiemi rychleji než-li dokážete lusknout prsty, jistě nepotřebují ke své existenci či nějakému útoku nebo obraně zbraně z jejich pohledu technologicky zastaralé. Je to jako, kdyby člověk doby kamenné měl obavy o své oštěpy, kdyby proti němu stál někdo, kdo např. používá plané zbraně.

Elizondo: Úlohu dnes již neexistujícího AATIP převzala pracovní skupina známá jako Unidentified Aerial Phenomena Task Force (UAPTF), kterou loni v létě zřídil Pentagon, aby prozkoumala UAP.

Pentagon ji bo şopandina UAP / ETV / UFO komek xebatê ava kir

Podle Elizonda, existují kolem pozorování UAP některé společné rysy: „Všímáme si, že mají zájem o naše jaderné zbraně a pak tu máme opravdu bizarní pozorování … nevím, zda tomu lze říkat zájem, ale zdá se, že je tu jistá souvislost s vodou a tyto věci mají tendenci být vidět ve vodě a kolem vody,“ řekl Elizondo.

Hrozba nebo výzva k míru?

Sueneé: Lidská povaha je v mnohém prchlivá. A pokud máte armádní výcvik, pak je dost pravděpodobné, že vše, co nemůžete racionálně a rychle roztřídit mezi to tzv. dobré a tzv. špatné, automaticky padne do té druhé přihrádky v duchu myšlenky očekávejme raději to nejhorší...

Síla jaderných zbraní není jen v ničivé destrukci v našem světě a realitě. Zdá se, že destrukce na atomární a subatomární úrovni způsobuje postranní efekty, které naše civilizace nedokáže dohlédnout a které mají přesah za hranice naše dimenze chápání. Mimozemšťané na to opakovaně upozorňují, ale bohužel zatím je nikdo nebere vážně. Jeví se tedy logicky, že se zajímají o to, s čím si děti na pískovišti hrají a jaké by to mohlo mít následky.

Naše planeta Země nádherná (skoro)koule v rozlehlém Vesmíru, jehož hranice nejsme schopni dohlédnout. Jen s velkými obtížemi můžeme říci, že máme zmapovaný svět na povrchu naší Země. Oč více neznámých a neprozkoumaných fenoménů se nachází pod hladinami světových moří a oceánů. Nabízí se proto logické vysvětlení, že zde lze najít útočiště před zvídavými lidmi na povrchu. Navíc kvalita vody v oceánech a život v něm v mnohém rezonuje s tím, co se děje na povrchu a v atmosféře naší planety…

Osobně se domnívám, že mnohem větší hrozbou pro ono Blízké setkání / Skutečné Odhalení, kterému by v dohledné době mělo dojít, jsme právě my lidé, protože se na něj připravujeme se zbraněmi v ruce… Mějme se na pozoru před těmi, kteří vzývají boha války!

Společně diskutujme na konferenci

4-emîn Konferansa Navneteweyî Sueneé Gerdûn

KOUPIT VSTUPENKY: 4-emîn Konferansa Navneteweyî Sueneé Gerdûn

Gotarên wekhev